Upomínkový předmět pro Liberecky kraj   

Ještěd

 

 

Jiří Jansa

Veselá 9

51252

tel.: +420 603 978312

e-mail:  jansajirka@seznam.cz

 

   Jmenuji se Jiří Jansa je mi 19 let a bydlím ve Veselé u Semil. Navštěvuji už třetím rokem Střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou v Železném Brodě.K mým zájmům patří kreslení, práce se sklem a počítačová grafika.V práci s počítačovou grafikou používám programy jako jsou Adobe Photoshop Illustrator a 3d studio max,jenž jsem použil I při tvorbě vizualizací k tomuto návrhu.

  

 

Abych řekl pravdu dlouho jsem si lámal hlavu s tím jaký předmět by nejvíce vystihoval liberecký kraj přišel jsem to,že by to měl být určitě Ještěd.Televizní vysílač který byl postaven roku 1973 postaven podle návrhu architekta Karla Hubáčka.

 

 

Návrh počítá s se skleněným předmětem přibližně ve tvaru televizního vysílače Ještěd.Jednalo by se o tvar nejprve předfouknutý do formy o posléze by se ještě ohřál nalepila by se na vrcholek ještě trocha skla která by se protáhla do požadovaného tvaru nebo by se pouze předfoukl do formy a poté jenom protáhnu . Je to velice jednoduché.Na tento tvar bude nakonec po zabroušení ještě vypískováno logo Libereckého kraje.

 

 

 

A zde jsou mé konečné vizualizace  podle níž si můžete udělat představu jak bude upomínkový předmět nakonec vypadat na prvním obrázku je pohled na celý objekt, na druhém je na záběru detail s vypískovaným logem a poslední ukazuje jak by vypadala forma.

 

 

 

 

 

 

 Autor: (c) Jiří Jansa

  Odkaz na zajímavé čtení.

 

                                 Creative Artist 3D grafika a 3D animace                                                                                                                           autor: (c) jiřík,Jiří Jansa. Kontakt. ICQ:227-526-755